Get Adobe Flash player

Reklama
Reklama

Do wakacji

Licznik

Dzisiaj6
Ten tydzień14
Ten miesiąc93
OGÓŁEM349739

Grono pedagogiczne

GRONO PEDAGOGICZNE


Dyrektor szkoły

 

mgr Anna Satuła

 

  

Wicedyrektorzy szkoły

 

mgr Katarzyna Andryszewska

 

 

mgr Bożena Chlabicz

 

 

mgr Agnieszka Sawoń

 

 

mgr Elżbieta Wiśniewska

 

 

 

 

 

Andryszewska Katarzyna – wicedyrektor, język polski

 

Badura Urszula – wychowanie fizyczne

 

Białogórzec Alicja – geografia, historia

 

Bienias Anna - matematyka

 

Błażuk Monika - edukacja wczesnoszkolna

 

Borek Brunon – wychowanie fizyczne

 

Borkułak Alina - chemia

 

Borowska Celina – nauczyciel wspomagający, metodyk

 

Borzęcka Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna

 

Brzozowska – Rybnik Jolanta  - biblioteka

 

Brzozowska Agnieszka – język polski

 

Bubela – Chatkiewicz Anna - świetlica

 

Budlewska Aneta - matematyka

 

Byliniak Aneta - świetlica

 

 

Charytoniuk Karol - historia

 

Chlabicz Bożena - wicedyrektor

 

Cisowska Agnieszka – język angielski

 

Czeropska Marta - pedagog

 

 

Daniluk Agnieszka – język angielski

 

Dąbrowska Małgorzata – wychowanie fizyczne

 

Drągowska Paulina – język polski

 

Drojewska Justyna – wychowanie przedszkolne

 

 

Gerwatowska Katarzyna – muzyka, etyka

 

Gębczyńska Marzena - matematyka

 

Gierasimiuk Piotr – technika, zajęcia techniczne

 

Gołownia Anna – zajęcia komputerowe, informatyka

 

Grzybowska Izabela - – edukacja wczesnoszkolna

 

 

Hajduczenia Joanna - pedagog

 

Hodun Grażyna – język angielski

 

Ignatowska Monika - fizyka

 

Iwaniec – Hołownia Iga - świetlica

 

Iwaniuk Eugeniusz – wychowanie fizyczne

 

Iwaniuk Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna

 

 

Jabłońska Anna – język polski

 

Jabłońska Małgorzata – wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie

 

Jakubowska Anna - plastyka

 

Jakuc Adam  - religia prawosławna

 

Jancewicz Ewa - geografia

 

Janus Magdalena – język angielski

 

Jarocka Joanna- język niemiecki

 

Jaroszewicz Magdalena – język angielski, język rosyjski

 

Jurkowicz Stanisław – wychowanie fizyczne

 

 

Kalinowski Paweł – wychowanie fizyczne

 

Karwowski Adrian – religia katolicka

 

Kazimierowicz Alina – język rosyjski, edukacja dla bezpieczeństwa

 

Kazimierowicz Dariusz – religia prawosławna

 

Kikolska – Giesko Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna

 

Kiluk Anna – język angielski

 

Klim Bożena- edukacja wczesnoszkolna

 

Klimaszewska Elzbieta - język angielski

 

Kłosowski Stanisław – wychowanie fizyczne

 

Knobloch Kamila - edukacja wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe

 

Kolendo Krzysztof – wychowanie fizyczne

 

Korneluk – Pyszczek Ewa – zajęcia komputerowe, świetlica

 

Kowalczuk Małgorzata - matematyka

 

Kożuch Monika - logopeda

 

Kryński Kamil – wychowanie fizyczne

 

Kujałowicz Ala Anna - edukacja wczesnoszkolna

 

Kułak Violetta - edukacja wczesnoszkolna

 

Kunda Cezary - muzyka

 

Kwiatkowska Monika - świetlica

 

 

Leszko Marianna - edukacja wczesnoszkolna

 

Lewończuk Iwona - matematyka

 

Lewończuk Konrad – wychowanie fizyczne

 

Lipski Tomasz – wychowanie fizyczne

 

Lisowska Agnieszka- nauczyciel wspomagający

 

Lul-Worobiej Katarzyna – język francuski

 

Lutarewicz Adam – historia, technika, zajęcia techniczne

 

Łazarczyk Marcin - świetlica

 

 

Majewski Janusz – informatyka, zajęcia komputerowe

 

Makowski Łukasz - historia

 

Matejczyk Agnieszka- język angielski

 

Mazerska Agnieszka - świetlica

 

Mazur Grażyna - edukacja wczesnoszkolna

 

Mazurek Marzena – język angielski

 

Menes Elżbieta- religia katolicka

 

Mężyńska Dorota – religia katolicka

 

Miron – Szkubel Mariola - edukacja wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe

 

Mojsak Ewa – religia katolicka

 

Monieta Izabela – język angielski

 

Mrozek Violetta – język angielski

 

Muczyńska Renata – język polski

 

 

Nabiałek Łukasz – wychowanie fizyczne

 

Norowska-Łaban Katarzyna - psycholog

 

Oksiejczuk Urszula- edukacja wczesnoszkolna

 

Olender Iwona - biblioteka

 

Ossowska Małgorzata - chemia

 

Ozorowska Magdalena - przyroda

 

  

Pająk Alicja – język angielski

 

Paniczko Danuta - edukacja wczesnoszkolna

 

Pawluczuk Elżbieta – historia, technika, zajęcia techniczne

 

Pawluczuk Iwona – muzyka, plastyka

 

Pawluk Anna- przyroda, biologia

 

Perkowska Beata – wychowanie przedszkolne

 

Pęza Anna – język polski

 

Piekarska Monika – język francuski

 

Pienicka Joanna – wychowanie przedszkolne

 

Pietryszyk Eugenia – język polski

 

Piszczatowska Monika – język polski

 

Pogorzelska Wanda Katarzyna – religia katolicka

 

Prus Anna – język niemiecki

 

Puchalska Barbara - matematyka

 

Puciłowska Ewa – język polski

 

Puczyńska Anna - matematyka

 

Puczyński Marcin - informatyka

 

Pućkowska Katarzyna – nauczyciel wspomagający

 

 

Raczko Joanna - świetlica

 

Radziwońska Klaudia - edukacja wczesnoszkolna

 

Rembelińska Emilia – język angielski

 

Reszuta Maria - edukacja wczesnoszkolna

 

Rogalska Barbara – religia katolicka

 

Rosicka Joanna – język angielski

 

Ruminowicz Małgorzata – plastyka, zajęcia artystyczne

 

Rusak-Łubińska Bożena - biblioteka

 

Rutkowska Karolina – wychowanie przedszkolne

 

Rydzewski Marcin – religia katolicka

 

 

Sałamacha Urszula- biologia, język angielski

 

Samuk Jolanta - matematyka

 

Sańczyk Katarzyna – wychowanie do życia w rodzinie, geografia

 

Satuła Anna - dyrektor

 

Sawoń Agnieszka – wicedyrektor, historia

 

Siegień Daniel – wychowanie fizyczne

 

Sochoń Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

 

Sokolińska Ewa – edukacja wczesnoszkolna

 

Sokołowska Anna – wychowanie fizyczne

 

Sokół Wojciech – wychowanie fizyczne

 

Stulgis Marta- biblioteka

 

Stypułkowska Marzena – przyroda, biologia

 

Suszyńska Katarzyna – wychowanie fizyczne

 

Szmurło Katarzyna – język polski

 

Śliżewska Maria - fizyka

 

 

Tarasiuk Agnieszka – wychowanie przedszkolne

 

Warejko Katarzyna - pedagog

 

Wasilewska Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna

 

Wasilewska Ewa – wychowanie fizyczne

 

Wądołowska Dorota – edukacja wczesnoszkolna

 

Winkiewicz Wiesława - matematyka

 

Wiśniewska Elżbieta – wicedyrektor, zajęcia komputerowe, informatyka

 

Wróbel Agata – język polski

 

Wróblewski Michał – wychowanie fizyczne

 

 

Zagan Urszula – religia katolicka, metodyk

 

Zajkowska Jolanta – edukacja wczesnoszkolna

 

Zambrowska Adriana – język angielski

 

Zaniewska Anna - religia

 

Zubowicz Ewa- biblioteka

 

Zych Katarzyna –biologia

 

Żyłkiewicz Joanna - matematyka

 

Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama